Co słychać w dolinie Popradu. Weekend w górach – zapisy

  31 marca 2024Wyjazdy

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej wycieczce w ramach cyklu “Weekend w Górach”, która odbędzie się w terminie 20-21 kwietnia 2024 r. Organizatorem wycieczki jest Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie, a wycieczkę poprowadzi przewodnik Szymon Rusin

Co ma wspólnego muzyka Jacka Stachursky’ego i Beskid Sądecki? Jedno i drugie jest DOSKO. Co do muzyki – pewno wszyscy znacie i lubicie hity pana Jacka. Co do Beskidu Sądeckiego – zapraszamy do dołączenia na nasz WEEKEND W GÓRACH

A to w dniach 20-21 kwietnia – koniecznie zanotujcie tę datę!

 

Jeśli tylko:

  •  lubisz góry
  •  pragniesz fantastycznie spędzić weekend
  •  chcesz powędrować w towarzystwie przewodnika górskiego (rodem z SKPG KRAKÓW)
  •  pragniesz poznać nowych ludzi
  • jesteś w stanie znieść suche żarty prowadzącego wycieczkę (serio, potrafią być naprawdę ciężkim kamieniem do zgryzienia…)

to na pewno odnajdziesz się na naszej wyprawie

Razem podążymy śladami hrabiego Stadnickiego, św. Kingi i… Rogasia z Doliny Roztoki! Na pewno będzie przeciekawie!

1 DZIEŃ:

Trasa: Łabowa – Hala Łabowska – Cyrla – Pałoszówka (Polana Kretówki)*

Długość i suma przewyższeń: 19,5 km, 750 m

2 DZIEŃ:

Trasa: Pałoszówka – Rytro – Kordowiec – Niemcowa – Piwniczna-Zdrój*

Długość i suma przewyższeń: 16 km, 670 m

*Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji trasy.

NOCLEG:

Nocować będziemy w Pałoszówce na Polanie Kretówki nieopodal Rytra. Jest to niesamowicie klimatyczna chatka, której mocnym punktem jest świetna atmosfera, tworzona przez sympatycznych gospodarzy. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą śpiwór oraz karimatę lub materac turystyczny.

DOJAZD:

Na wyjazd wyruszymy autobusem relacji Kraków – Krynica-Zdrój, (firma Szwagropol), wysiadając na przystanku Łabowa , który wyruszy o godz. 6:05 (koło 8:45 będziemy na miejscu). Osoby, które zdecydują się na dojazd innym środkiem, proszone będą o pojawienie się na miejscu nie później niż o 9:00.

Planowany powrót odbędzie się pociągiem ze stacji w Piwnicznej-Zdroju do Krakowa o godz. 15:04 (w Krakowie ok. godz. 18:30).

WYŻYWIENIE:

Pierwszego dnia będzie możliwość zamówić posiłek po dotarciu do schroniska na Hali Łabowskiej lub Cyrli (zależnie od godziny). Na miejscu noclegowym z kolei udostępniona zostanie nam przestrzeń do przygotowania kolacji i śniadania. Drugiego dnia nie będziemy zatrzymywać się w żadnym schronisku.

KOSZTY:

Główne koszty wyjazdu to dojazd (ok. 35 zł), powrót (ok. 26 zł). Cena za nocleg będzie dopiero uzgodniona (spokojnie, nie wyjdzie drogo 😉 ).

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

Z wszelkimi pytaniami można kierować się do kierownika wyjazdu, czyli Szymona Rusina na adres mailowy: szrusin91@gmail.com

 

ZAPISY:

Zapisać możecie się wypełniając formularz: ZAPISY

UWAGA Limit uczestników wynosi 15 osób!

 

Zapisy trwają do 14 kwietnia włącznie!

Zapraszamy gorąco!

Zostaw komentarz