Członkowie Studenckiego Koła Przewodników Górskich w Krakowie

* W nawiasach kwadratowych podano numer blachy przewodnickiej nadawanej przez AKPT.

Członkowie SKPG Kraków będący Członkami Honorowymi PTTK
Marek Krzemień Przyjęty do Koła przed wprowadzeniem blach
Janusz Satora Przed rokiem 1964 (blacha nr 3), zmarł 30 VII 2018 r.
Wojciech Stankiewicz Przyjęty do Koła przed wprowadzeniem blach (blacha I)
Lista Członków SKPG nie posiadających wprowadzonych później odznak członkowskich
Adam Barwiński przewodnik tatrzański, zmarł 29 XI 1974 r. w Krakowie
1958 r. Barbara Bednarz upr. wewn. na Beskidy
1959 r. Andrzej Biernakiewicz upr. wewn. na Tatry i Beskidy
1959 r. Adam Bizerski upr. wewn. na Beskidy, zm. 20 III 1995 r. w Krakowie
Adam Bodnar upr. wewn. na Tatry
1962 r. Maryla Bodnar – Niezgodka upr. wewn. na Tatry
1959 r. Maria Bodniak upr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr XIII nadana w 2015 r.)
Stanisław Burda
1961 r. Magdalena Bzowska upr. wewn. na Beskidy
Andrzej Ciepiela
Jacek Czajkowski
1963 r. Krystyna Czubek upr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr IV nadana w 2015 r.)
Zenon Dawidek upr. wewn. na Tatry
1959 r. Maria Dąbek upr. wewn. na Beskidy
1957 r. Jacek Dąbek upr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr V nadana w 2015 r.)
Barbara Damasiewicz
1960 r. Emilia Dynia upr. wewn. na Beskidy
1962 r. Tadeusz Dzioch upr. wewn. na Beskidy
1958 r. Marek Eminowicz upr. wewn. na Beskidy, zmarł 13 stycznia 2013 r. w Krakowie
1960 r. Edward Feliksik upr. wewn. na Beskidy
1958 r. Halina Firek upr. wewn. na Beskidy
1957 r. Andrzej Foryś upr. wewn. na Tatry i Beskidy
1958 r. Ewa Fryt upr. wewn. na Tatry
1959 r. Barbara Fusek – Starnawska upr. wewn. na Beskidy  (blacha SKPG nr VI nadana w 2015 r.)
1959 r. Aleksander Gadacz upr. wewn. na Tatry i Beskidy
Elżbieta Galicz
1964 r. Stanisław Gancarczyk upr. wewn. na Beskidy
Krystyna Gasiut
Andrzej Gawęda
1958 r. Ryszard Głowacki upr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr VII nadana w 2015 r.)
1958 r. Ewa Górkiewicz – Wolińska
Lucyna Górka
1956 r. Krystyna Grabska – Wierzba upr. wewn. na Tatry
1958 r. Andrzej Grad upr. wewn. na Tatry
1959 r. Maria Hałatek upr. wewn. na Tatry i Beskidy (blacha SKPG nr VIII nadana w 2015 r.)
1956 r. Stefan Heinrich upr. wewn. na Beskidy, członek dożywotni TOPR (blacha SKPG nr IX nadana w 2015 r.)
1956 r. Monika Hajda upr. wewn. na Beskidy
Marian Huzarski
1956 r. Andrzej Huzarski upr. wewn. na Beskidy, przewodnik sudecki
1956 r. Stanisław Hupert
Jerzy Iwanciw upr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr X nadana w 2015 r.)
1962 r. Danuta Jachniak upr. wewn. na Tatry (blacha SKPG nr XI nadana w 2015 r.)
1963 r. Elżbieta Jachowicz – Ciągwa upr. wewn. na Tatry
Jan Jakubowski
Maria Jasińska
1958 r. Andrzej Jasiński upr. wewn. na Tatry i Beskidy, zmarł 23 VIII 2003 r. w Krakowie
1964 r. Ewa Jurczyńska upr. wewn. na Tatry
Krystyna Juszczyk
1963 r. Andrzej Juszczyk upr. wewn. na Tatry
Jerzy Kawałek przewodnik beskidzki
Bronisław Kieres przewodnik beskidzki
1965 r. Ludwika Kiesesll upr. wewn. na Beskidy
Krystyna Kuklińska – Krywut upr. wewn. na Tatry i Beskidy
1959 r. Zdzisław Kołodziejczyk upr. wewn. na Beskidy
1958 r. Anna Konopka – Carwell upr. wewn. na Beskidy
1962 r. Bolesław Kowalski upr. wewn. na Beskidy
Wiesława Kowalik – Jędrzejewska upr. wewn. na Beskidy, zmarła 21 XII 2016
1960 r. Janusz Koza upr. wewn. na Beskidy
Zbigniew Kozak przewodnik beskidzki (I kl.), terenowy (I kl.), KPB Kraków
1956 r. Ryszard Krasiński upr. wewn. na Beskidy
1959 r. Franciszek Krauzowicz upr. wewn. na Tatry i Beskidy
Bogumił Król
Jagoda Król – Kruszczyńska
1962 r. Wojciech Król upr. wewn. na Beskidy
Barbara Kryssowska upr. wewn. na Tatry
1963 r. Marek Krzemień upr. wewn. na Beskidy
1958 r. Stefania Krzysztofowicz upr. wewn. na Beskidy
1957 r. Mieczysława Kubicz upr. wewn. na Tatry i Beskidy (blacha SKPG nr XII nadana w 2015 r.)
1959 r. Zbigniew Kubik upr. wewn. na Tatry i Beskidy
1956 r. Włodzimierz Kulczycki upr. wewn. na Tatry i Beskidy, zmarł w Krościenku 16 III 1958
1963 r. Krystyna Kuma upr. wewn. na Beskidy
Andrzej Kuśnierz
Andrzej Kutnowski
1959 r. Bartłomiej Kwiatkowski przewodnik beskidzki, zmarł 17 IX 1971 r.
Krystyna Lebiedzińska – Molińska zmarła w Lublinie
1962 r. Stanisław Lelek upr. wewn. na Beskidy
1959 r. Alicja Liro upr. wewn. na Tatry
1959 r. Zofia Łazoryk -Pasich upr. wewn. na Tatry i Podhale (blacha SKPG nr XIV nadana w 2015 r.)
Ryszard Maria – Marszałkowski
Jan Marchacz upr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr XV nadana w 2015 r.)
Janusz Marszałkowski
1960 r. Aniela Michońska – Przybyło upr. wewn. na Beskidy
1959 r. Stefan Miłoś upr. wewn. na Beskidy
1960 r. Jerzy Mikołajczyk
1960 r. Andrzej Mróz upr. wewn. na Tatry i Beskidy, zginął na Aguille Noire 19 VII 1972
1960 r. Ireneusz Natkaniec upr. wewn. na Beskidy
Marcel Ofiarski przewodnik beskidzki (II kl.), KPB Kraków
Jan Oleksiak upr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr XVI nadana w 2015 r.)
1958 r. Teresa Około-Kułak – Eminowicz upr. wewn. na Beskidy
1962 r. Janusz Oleksik upr. wewn. na Tatry
1962 r. Jerzy Olszyński upr. wewn. na Tatry
Jan Onysymów przewodnik beskidzki, KP Nowy Sącz
1960 r. Barbara Oremus upr. wewn. na Beskidy
Jacek Pawlik – Dobrowolski upr. wewn. na Tatry
Walerian Pawlos upr. wewn. na Beskidy
1961 r. Andrzej Pawłowski przewodnik beskidzki (blacha SKPG nr XVII nadana w 2015 r.)
1960 r. Andrzej Piątkowski
1959 r. Maria Penno – Pietruszewska upr. wewn. na Tatry
1961 r. Cecylia Pietruszka – Kwiatkowska upr. wewn. na Beskidy, zm. 6 VIII 2004 r.
1960 r. Ewa Piórecka – Kulczyńska upr. wewn. na Tatry, zm. 31 VII 2012 r.
1964 r. Janina Podgórska upr. wewn. na Tatry
Krystyna Pruska upr. wewn. na Beskidy
1955 r. Stanisław Putyra upr. wewn. na Tatry
Jerzy Przybylski
1964 r. Anna Radwańska upr. wewn. na Tatry (blacha SKPG nr XX nadana w 2017 r.)
Robert Rekus upr. wewn. na Tatry
Marek Romanowicz upr. wewn. na Beskidy
1962 r. Jacek Romański upr. wewn. na Tatry, przewodnik beskidzki
1957 r. Roman Rułka upr. wewn. na Tatry i Beskidy
1959 r. Bolesław Rygiel upr. wewn. na Tatry i Beskidy (blacha SKPG nr XVIII nadana w 2015 r.)
1960 r. Elżbieta Salicz upr. wewn. na Beskidy
1958 r. Franciszek Serwatka upr. wewn. na Beskidy
1957 r. Jan Seweryn upr. wewn. na Tatry
1959 r. Krystyna Sławska-Głowacka
1956 r. Jolanta Słowikowska-Siwek upr. wewn. na Tatry i Beskidy
Tadeusz Sokoła
1958 r. Wojciech Stankiewicz upr. wewn. na Tatry i Beskidy (blacha SKPG nr I nadana w 2010 r.)
1965 r. Anna Stefańska upr. wewn. na Beskidy
1965 r. Andrzej Stefański upr. wewn. na Beskidy
1955 r. Tadeusz Stępień upr. wewn. na Beskidy, przewodnik tatrzański
1966 r. Krzysztof Suliński upr. wewn. na Tatry, zmarł 13 III 2001 r.
1959 r. Edward Szaraniec upr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr XIX nadana w 2015 r.)
1957 r. Henryka Szczurowska – Kotarba
1955 r. Tytus Szlompek upr. wewn. na Tatry i Beskidy
Jerzy Szostakiewicz przewodnik beskidzki
Jacek Szto upr. wewn. na Beskidy
1959 r. Ewa Śnieżyńska – Stolot upr. wewn. na Beskidy
Magdalena Tarach upr. wewn. na Tatry
1960 r. Antoni Tokarski upr. wewn. na Beskidy
1959 r. Ewa Tryuk – Blanc upr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr II nadana w 2011 r.)
1957 r. Janusz Trzebiatowski upr. wewn. na Beskidy
1959 r. Krystyna Turkiewicz-Mydel upr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr III nadana w 2011 r.)
1959 r. Barbara Udziela upr. wewn. na Beskidy
1959 r. Zygmunt Urbanek upr. wewn. na Beskidy
1963 r. Kazimierz Urbańczyk upr. wewn. na Tatry
1966 r. Joanna Warchala – Hubert upr. wewn. na Beskidy
Stanisław Wieczorek
1963 r. Maria Węgrzyn upr. wewn. na Beskidy
Teresa Wiejacha upr. wewn. na Beskidy
Stefan Wronicz
Wojciech Woliński zmarł w Krakowie w 2006 roku
1963 r. Edward Wójcik upr. wewn. na Tatry
1955 r. Tadeusz Zachwieja upr. wewn. na Tatry i Beskidy
Jan Zaufal upr. wewn. na Beskidy
1963 r. Wojciech Zięba upr. wewn. na Tatry
1962 r. Jacek Ziobroń upr. wewn. na Beskidy
1956 r. Eugeniusz Zwierzchowski upr. wewn. na Beskidy
1956 r. Czesław Żagiel upr. wewn. na Tatry
Przed rokiem 1964
1 Tadeusz Majewski przewodnik beskidzki, zmarł 14 III 2017 r.
2 Zbigniew Wyżga upr. wewn. na Tatry i Beskidy, zmarł
3 Janusz Satora upr. wewn. na Tatry i Beskidy
4 Andrzej Urbański upr. wewn. na Tatry i Beskidy
5 Zdzisław Ryn przewodnik beskidzki, upr. wewn. na Tatry, GOPR
6 Jan Jagła przewodnik beskidzki, KP Krościenko
7 Andrzej Czubek przewodnik beskidzki, KP Kraków, zmarł 24 XII 2015 r. w Krakowie
8 Andrzej Klecan przewodnik beskidzki, KP Toruń
9 Jerzy Kowalczyk przewodnik beskidzki, zmarł 13 IV 2015 r.
10 Aleksander Bąk przewodnik beskidzki
11 Teresa Jankowska – Marciszewska przewodnik beskidzki
12 [1] Edward Jarosz przewodnik tatrzański (II kl.), GOPR
13 Rafał Michalik przewodnik tatrzański
14 Antoni Pasich przewodnik tatrzański, zmarł 10 X 2012 r. w Przemyślu
15 Zbigniew Czerniewski przewodnik beskidzki
15 Wiesław Pietruszewski przewodnik tatrzański, zmarł 20 XI 2008 r. w Krakowie
16 Krzysztof Dorawski przewodnik tatrzański, zmarł w Krakowie
17 Wiesław Dziurgot przewodnik tatrzański
18 Jerzy Hucherko przewodnik beskidzki, GOPR
19 Zbigniew Jabłoński przewodnik tatrzański, GOPR, KP Zakopane, zmarł VIII 2012 r.
20 Michał Jagiełło przewodnik tatrzański, GOPR, KP Zakopane, zmarł 1.02.2016
21 Andrzej Konopiński przewodnik beskidzki
22 Aleksandra Łaptaś – Szafirska przewodnik tatrzański, >KP Zakopane
23 Adam Marek przewodnik tatrzański (I kl.), beskidzki
24 Janina Majerczyk – Posadzka przewodnik tatrzański
25 Krystyna Skawińska – Suchanek przewodnik beskidzki, terenowy
26 Witold Szmigielski przewodnik beskidzki
26 Tomasz Płazak przewodnik beskidzki
27 [2] Jerzy Zięba przewodnik tatrzański (II kl.), terenowy, GOPR
28 Anna Żarow przewodnik beskidzki, KP Myślenice
29 Józef Ciągwa przewodnik tatrzański, GOPR
30 Barbara Cybulska – Ewy przewodnik tatrzański, GOPR, KP Zakopane
31 [3] Krzysztof Dyner przewodnik tatrzański
32 Ludmiła Filipowicz – Kowalczyk, – Mroczkowska upr. wewn. na Beskidy
33 Krzysztof Maiński upr. wewn. na Beskidy
34 Bogdan Marciniak przewodnik beskidzki
35 Marek Marciszewski przewodnik beskidzki
35 [4] Piotr Michalski przewodnik tatrzański (I kl.)
36 Józef Biegun przewodnik beskidzki
37 [5] Jacek Mizerski przewodnik tatrzański (I kl.), beskidzki (II kl.)
38 Józef Jarzmik upr. wewn. na Beskidy
39 Kazimierz Rosiak przewodnik beskidzki, zginął tragicznie 2 XII 2002 r.
40 Andrzej Rudnicki przewodnik beskidzki
41 Marek Stachowicz przewodnik beskidzki (II kl.)
42 Małgorzata Chwastek upr. wewn. na Beskidy
43 Jacek Długosz przewodnik beskidzki
Rok 1964
44 Stanisław Dorosz przewodnik beskidzki
45 Lucyna Grzybińska – Woźniak upr. wewn. na Beskidy, zmarła w 1986 r.
46 Andrzej Kołodziejczyk przewodnik tatrzański (II kl.)
47 Krzysztof Krzemień przewodnik beskidzki, GOPR, zmarł 3 X 2000 r.
48 [6] Krzysztof Marcinkowski przewodnik tatrzański (I kl.)
49 Andrzej Mróz przewodnik beskidzki
50 Krzysztof Pawulski upr. wewn. na Beskidy
51 Roman Schodnicki przewodnik beskidzki, KP Bielsko – Biała
52 Janusz Śmiałek przewodnik tatrzański, GOPR, zginął tragicznie w Tatrach 26.09.1997 r.
53 Bożena Dulniawka – Huonder upr. wewn. na Beskidy
53 Krzysztof Uzar upr. wewn. na Beskidy
54 Ryszard Warchał przewodnik beskidzki, terenowy
Rok 1965
55 [7] Leopold Adamczyk przewodnik tatrzański
56 Krzysztof Baster upr. wewn. na Tatry, zm. 1 VI 2012
57 Leszek Bizoń przewodnik beskidzki
58 Henryk Buczek upr. wewn. na Tatry
59 Jan Dziura przewodnik beskidzki (I kl.), terenowy (II kl.), miejski (II kl.)
60 Teresa Filipowicz – Jabłońska upr. wewn. na Tatry
61 Ryszard Franczak przewodnik beskidzki (II kl.)
62 Aleksy Gałka upr. wewn. na Beskidy
63 Joanna Garbacik – Kubica, – Kowal przewodnik tatrzański
64 Tadeusz Ewy przewodnik tatrzański, KP Zakopane, GOPR, 1974- Naczelnik Grupy Tatrzańskiej, zginął w tragicznych okolicznościach w Zakopanem 1 IV 1976
65 [8] Wojciech Kiełb przewodnik tatrzański (II kl.)
66 Janusz Kondyjowski przewodnik tatrzański (I kl.), założyciel studenckiego SOP, zginął w lawinie w Dolinie Kieżmarskiej 12 IV 1977
67 Zygmunt Kruczek przewodnik beskidzki (II kl.)
68 Zdzisław Lang przewodnik tatrzański (II kl.), KPT Zakopane
69 Halina Nowakowska – Marciniak upr. wewn. na Beskidy
70 Antoni Marczak upr. wewn. na Beskidy
71 [9] Zbigniew Markowski przewodnik tatrzański (I kl.), KP Zakopane
72 Tomasz Mianowski przewodnik beskidzki (I kl.), GOPR, zmarł 27 II 2017 roku w Krakowie.
73 Andrzej Ostaszewski przewodnik beskidzki, zginął w służbowym przejściu na stokach Baraniej Góry 26 I 1968
74 Krzysztof Ruebenbauer przewodnik tatrzański (II kl.), zmarł 23 IV 2018 roku.
75 Andrzej Stefański przewodnik beskidzki, zginął IV 1981
76 Tadeusz Syryjczyk przewodnik tatrzański
77 Roman Tertil przewodnik beskidzki
78 [10] Jan Tomczyk przewodnik tatrzański
79 Antoni Winiarski przewodnik beskidzki, KP Katowice
80 Janusz Suchodół upr. wewn. na Beskidy, przewodnik miejski
81 Jan Wykowski przewodnik beskidzki, terenowy
82 Katarzyna Ziarnicka – Tabor
83 Zofia Dudzic – Kiełb upr. wewn. na Beskidy
84 Stanisław Niemtur upr. wewn. na Tatry
85 Anna Kudła – Kołodziejczyk
86 Włodzimierz Głodkiewicz upr. wewn. na Tatry
87
88 Roman Krukierek przewodnik beskidzki, zmarł 5 X 1990
89 Małgorzata Zawadzka – Krukierek, – Szpunar przewodnik beskidzki
90 Tadeusz Szwedzicki upr. wewn. na Tatry
91 Andrzej Pacyna upr. wewn. na Tatry
92 Janusz Grzemowski upr. wewn. na Beskidy
93 Piotr Jamka upr. wewn. na Tatry
94
95 Wiesław Piprek przewodnik tatrzański, beskidzki (I kl.), KP Nowy Sącz
96 Barbara Atroszczyk – Ozaist upr. wewn. na Beskidy, terenowy
97 Elżbieta Magdziarz upr. wewn. na Beskidy
98 Krzysztof Laskownicki upr. wewn. na Tatry
99 Stanisław Wnęk upr. wewn. na Beskidy
100 Barbara Korytowska upr. wewn. na Beskidy
101 Marcin Rutkowski upr. wewn. na Tatry
102 Andrzej Kupiszewski upr. wewn. na Tatry
103 Jan Nogaś upr. wewn. na Tatry
104
105 Urszula Stachowiak upr. wewn. na Tatry, przewodnik miejski, zmarła 30 VII 2014 r.
106 Witold Rostworowski upr. wewn. na Tatry
107 Wacław Marmon przewodnik beskidzki, zmarł w 2000 r.
108 Danuta Mirska upr. wewn. na Tatry
109 Andrzej Łaptaś upr. wewn. na Tatry
Rok 1967
110 Stefan Biedroński upr. wewn. na Beskidy
111 Klaudiusz Szaton upr. wewn. na Tatry
112 Włodzimierz Jonkisz upr. wewn. na Tatry
113 Włodzimierz Stojowski upr. wewn. na Tatry
114 Krystyna Krempa – Kunstman upr. wewn. na Tatry
115 Andrzej Kunstman upr. wewn. na Tatry
116 Krystyna Kołodziej – Kondyjowska, – Marchaj przewodnik tatrzański (II kl.)
117 Wojciech Owczarz upr. wewn. na Beskidy
118 Ewa Krzak – Jarzmik upr. wewn. na Beskidy
119 Elżbieta Kaczmarska – Marcinkowska upr. wewn. na Tatry
120 Andrzej Rzychoń upr. wewn. na Beskidy, usunięty z Koła
Rok 1968
121 [12] Adam Bałut przewodnik tatrzański (II kl.)
122 Wiesław Budzioch upr. wewn. na Beskidy
123 Jerzy Czerski przewodnik tatrzański, KP Zakopane
124 Adam Czuma upr. wewn. na Beskidy
125 Bogumił Dec przewodnik beskidzki
126 Bolesław Dziadkowiec upr. wewn. na Tatry
127 Ryszard Florek upr. wewn. na Beskidy
128 Wojciech Gawlik przewodnik beskidzki
129 Józefa Gil – Jarosz przewodnik tatrzański, zmarła tragicznie 9 września 2012 r. w Izraelu
130 [13] Rafał Kieta przewodnik tatrzański (II kl.)
131 Marian Knobloch upr. wewn. na Tatry
132 [14] Adam Marasek przewodnik tatrzański (II kl.), GOPR
133 Piotr Matusik upr. wewn. na Beskidy
134 Bogusław Mazurkiewicz upr. wewn. na Beskidy
135 [15] Janusz Mączka przewodnik tatrzański, zmarł 8 stycznia 2013 r.
136 Andrzej Nosalik upr. wewn. na Beskidy
137 Grzegorz Ozaist upr. wewn. na Beskidy, terenowy, zmarł 20 III 2011 r.
138 Walerian Pawlos upr. wewn. na Beskidy
139 Paweł Skawiński przewodnik tatrzański (I kl.), TOPR, KP Zakopane
140 Maria Siemińska upr. wewn. na Beskidy
141 Danuta Szot – Gawlik przewodnik beskidzki
142 Jerzy Szulc przewodnik tatrzański
143 Jacek Świecki przewodnik tatrzański
144 Bogusław Swaczyna
145 Ewa Wcisło – Nowosielska upr. wewn. na Beskidy
146 Teresa Wilkosz – Nowak upr. wewn. na Beskidy
147 Władysław Wisz przewodnik tatrzański, upr. wewn. na Beskidy, KP Kraków
148 Wiesława Wójtowicz upr. wewn. na Beskidy
149 Marek Brzeźniak upr. wewn. na Beskidy
150 Marek Stojko upr. wewn. na Tatry
151 Karol Wojnar upr. wewn. na Beskidy
Rok 1969
152 Adam Fryt upr. wewn. na Tatry
153 Marian Bosowski przewodnik beskidzki
154 Halina Chmaj upr. wewn. na Beskidy
155 Jan Gąsienica upr. wewn. na Tatry
156 Maciej Głogoczowski upr. wewn. na Tatry
157 [16] Stanisław Jędrzejek przewodnik tatrzański
158 Ewa Jopek upr. wewn. na Beskidy
159 Krzysztof Kachlik upr. wewn. na Tatry
160 Edward Krupa upr. wewn. na Beskidy
161 Ryszard Nowak przewodnik tatrzański (I kl.), beskidzki (II kl.), KP Nowy Sącz
162 Andrzej Rabsztyn upr. wewn. na Beskidy
163 Beata Rogacka upr. wewn. na Beskidy
164 Andrzej Szul upr. wewn. na Tatry
165 Stanisław Tomaszek upr. wewn. na Tatry
166 [17] Stanisław Ulman przewodnik tatrzański
167 Anna Wilkosz upr. wewn. na Beskidy
168 Wacław Witko przewodnik beskidzki, zmarł w listopadzie 2007 r.
169 [18] Lesław Wojciechowski przewodnik tatrzański (II kl.), zmarł 11.04.2009 r.
170 [19] Andrzej Wojtasik przewodnik tatrzański (II kl.), zmarł w styczniu 2006 r.
171 [20] Przemysław Wroński przewodnik tatrzański
172 Jan Zięba przewodnik tatrzański
173 Zuzanna Zielińska – Kalman przewodnik beskidzki
174 Lidia Zygmunt – Wojtasik, – Dąbrowska przewodnik tatrzański
175 Barbara Żmudzińska upr. wewn. na Tatry
176 Marek Magiera upr. wewn. na Beskidy
177 Jan Sroka upr. wewn. na Beskidy
178 Krystyna Gruca – Śmiałek upr. wewn. na Tatry
179 Zygmunt Dec upr. wewn. na Beskidy
180 Jacek Kamiński upr. wewn. na Beskidy
181 Roman Nowak upr. wewn. na Beskidy
182 Jan Krajewski przewodnik beskidzki
Rok 1970
183 Wojciech Baran przewodnik beskidzki
184 Jan Bilk upr. wewn. na Beskidy
185 Joanna Birczyńska przewodnik beskidzki
186 [21] Antoni Dańda przewodnik tatrzański (II kl.)
187 Krzysztof Fugiel upr. wewn. na Beskidy, zmarł 31 V 2019 r.
188 osoba usunięta z Koła
189 Andrzej Kalisz upr. wewn. na Tatry
190 Marek Kalmus przewodnik tatrzański
191 Grażyna Królikiewicz – Bałut upr. wewn. na Beskidy
192 Janusz Madej upr. wewn. na Beskidy
193 Joanna Morawska upr. wewn. na Tatry
194 [22] Zofia Musielewicz – Jasińska przewodnik tatrzański
195 Barbara Panow – Majkowska przewodnik tatrzański, KP Rabka
196 Piotr Piwowar przewodnik beskidzki, KP Nowy Sącz
197 Barbara Sopicka – Malawska upr. wewn. na Beskidy
198 Mirosław Stec upr. wewn. na Beskidy
199 Roman Suchanek przewodnik beskidzki, zmarł 18 VI 2015 r.
200 Maria Śmigiel – Bachman upr. wewn. na Beskidy
201 Antoni Tomala upr. wewn. na Beskidy
202 [23] Jerzy Wiąckowski przewodnik tatrzański
203 [24] Witold Winiarski przewodnik tatrzański (II kl.)
204 Mariusz Woźniak przewodnik tatrzański (II kl.)
205 Andrzej Zając upr. wewn. na Tatry
206 Władysław Zając upr. wewn. na Beskidy
207 Antoni Żeglin upr. wewn. na Beskidy
208 Urszula Żuławska upr. wewn. na Tatry
Rok 1971
209 Henryk Cieciak upr. wewn. na Beskidy
210 Jan Hubczyk upr. wewn. na Beskidy
211 Stanisław Kowalewski upr. wewn. na Tatry
212 Wanda Barzyk upr. wewn. na Tatry
213 Jacek Czech upr. wewn. na Tatry
214 Zygmunt Dudzicz przewodnik tatrzański, Opole
215 [25] Andrzej Herbowski przewodnik tatrzański, Opole
216 Mieczysław Kolaczek upr. wewn. na Beskidy
217 Janusz Krawczyk upr. wewn. na Beskidy
218 Maria Kruk – Winiarska upr. wewn. na Beskidy
219 Krzysztof Leśniak przewodnik tatrzański
220 Tomasz Mach upr. wewn. na Beskidy
221 Jan Magierowski przewodnik tatrzański, >Opole
222 Janusz Olejarka upr. wewn. na Beskidy
223 Andrzej Osetek przewodnik tatrzański, Opole
224 [26] Marek Radwański przewodnik tatrzański
225 Zbigniew Rycerz upr. wewn. na Tatry
226 [27] Jerzy Sokulski przewodnik tatrzański
227 Włodzimierz Stanisławski przewodnik tatrzański, Opole
228 Andrzej Wenda przewodnik tatrzański
229 Zbigniew Wendorff upr. wewn. na Tatry
230 Aleksandra Zalewska – Stojko upr. wewn. na Tatry
231 Romana Zalewska – Woźniak przewodnik tatrzański
232 Krzysztof Zyndroń upr. wewn. na Tatry
233 Tadeusz Strzemecki przewodnik beskidzki, miejski, KPB Kraków
234 Andrzej Szelągowski przewodnik tatrzański
235 Elżbieta Polaczek upr. wewn. na Beskidy
236 Jerzy Polaczek upr. wewn. na Beskidy
Rok 1972
237 Stefan Bocheński upr. wewn. na Tatry
238 Grażyna Frączek upr. wewn. na Tatry
239 Marek Filip przewodnik beskidzki
240 Maria Lankosz – Mróz upr. wewn. na Beskidy
241 Stefan Maślanka przewodnik beskidzki (II kl.), zm. 5 I 2014 r.
242 Andrzej Rabenda przewodnik beskidzki (II kl.), miejski
243 Kazimierz Smoter przewodnik beskidzki (II kl.)
244 Barbara Żeber – Rabenda przewodnik beskidzki
245 Tadeusz Dyga upr. wewn. na Tatry
246 Stanisław Knapik przewodnik tatrzański (II kl.), KPT Zakopane
247 [28] Urszula Lurska – Strzednicka przewodnik tatrzański
248 Henryk Ostrowski przewodnik tatrzański, KP Rabka
249 Marek Pęksa upr. wewn. na Tatry
250 Jan Rzymełka przewodnik tatrzański (II kl.), przewodnik beskidzki III, miejski po Krakowie III, przewodnik terenowy po GOP-ie
251 Jerzy Więcek upr. wewn. na Tatry
252 [29] Włodzimierz Bobula przewodnik tatrzański (II kl.)
253 Jolanta Flissikowska – Zombirt przewodnik tatrzański, beskidzki, SKPB Warszawa
254 Andrzej Klonowski upr. wewn. na Tatry
255 Krzysztof Kodura upr. wewn. na Tatry
256 [30] Krystyna Król – Dańda upr. wewn. na Tatry, zm. 29 VIII 2011 r., pochowana na cmentarzu w Wieliczce
257 Ryszard Lauterbach upr. wewn. na Tatry
258 Krystyna Pęciło upr. wewn. na Beskidy
259 [31] Barbara Radwanek – Bąk przewodnik tatrzański
260 Janusz Rogowski upr. wewn. na Beskidy
261 Adam Matan upr. wewn. na Beskidy
262 Jolanta Mesjasz – Przybyłowicz przewodnik beskidzki
263 Władysław Wecker upr. wewn. na Beskidy
Rok 1973
264 Jerzy Cendecki upr. wewn. na Tatry
265 [32] Elżbieta Chrzanowska przewodnik tatrzański (II kl.)
266 Marek Działoński upr. wewn. na Tatry
267 Konrad Gąsiorowski przewodnik tatrzański
268 [33] Leszek German przewodnik tatrzański
269 Piotr Jakóbczak przewodnik beskidzki
270 Leszek Kot przewodnik tatrzański (I kl.)
271 Janusz Lizak przewodnik beskidzki
272 Jacek Łempicki upr. wewn. na Beskidy
273 Tomasz Mączka przewodnik tatrzański
274 [34] Wiesława Nocuń – Wczelik przewodnik tatrzański (II kl.)
275 Ryszard Pamuła upr. wewn. na Beskidy
276 Jacek Przybylski upr. wewn. na Beskidy
277 Wojciech Semkowicz upr. wewn. na Beskidy
278 [35] Barbara Skawińska przewodnik tatrzański (II kl.), zmarła w styczniu 2008
279 Jolanta Śmieszek – Magni upr. wewn. na Beskidy
280 Jan Wiśniewski przewodnik beskidzki (II kl.)
281 Elżbieta Wojciechowska – Szarras upr. wewn. na Beskidy
282 [36] Adam Marchaj przewodnik tatrzański (II kl.)
283 Roman Ekert upr. wewn. na Tatry
284 Kazimierz Liszka przewodnik tatrzański (I kl.)
285 Krystyna Habior – Wrona upr. wewn. na Beskidy
286 Maria Zawodniak – Ekert upr. wewn. na Tatry
287 Jerzy Leśniak upr. wewn. na Tatry
288 Jolanta Winkler przewodnik beskidzki, terenowy, KP Będzin
Rok 1974
289 Wiesław Bochenek upr. wewn. na Tatry
290 [37] Dorota Cerkaska upr. wewn. na Tatry
291 Dorota Górak – Sieczko upr. wewn. na Beskidy
292 Małgorzata Grabowska – Brzozowska przewodnik beskidzki
293 Grażyna Katana upr. wewn. na Tatry
294 Krzysztof Koczur przewodnik beskidzki (II kl.)
295 Wiesław Koryczan przewodnik beskidzki
296 Marian Kumorek przewodnik beskidzki
297 Anna Łaptaś – Dedecius upr. wewn. na Tatry
298 Maria Marczyk – Legutko upr. wewn. na Beskidy
299 Barbara Migas – Mazoń upr. wewn. na Beskidy
300 Marian Mrozek upr. wewn. na Beskidy
301 Barbara Nowak – Schopp upr. wewn. na Beskidy
302 Ryszard Nowak przewodnik beskidzki
303 Marek Piotrowski przewodnik beskidzki
304 Lech Prokurat upr. wewn. na Tatry
305 [38] Wojciech Przybyłowicz przewodnik tatrzański (I kl.)
306 Wojciech Pysz przewodnik beskidzki (II kl.)
307 Maciej Rozmus upr. wewn. na Beskidy
308 Barbara Siekierska – Syryjczyk upr. wewn. na Tatry
309 [39] Iwona Skwara – Wojciechowska przewodnik tatrzański (II kl.), zmarła 24.04.1993 r.
310 [40] Anna Stanek – Krukierek upr. wewn. na Tatry
311 [41] Roman Strzednicki przewodnik tatrzański
312 Andrzej Zięba przewodnik tatrzański
313 Andrzej Łabno upr. wewn. na Beskidy
314 Barbara Sienicka – Kalmus przewodnik tatrzański (II kl.)
315 [42] Teresa Wolska przewodnik tatrzański
316 Andrzej Górski upr. wewn. na Tatry
317 Barbara Raczyńska upr. wewn. na Tatry
Rok 1975
318 Janusz Kubanek upr. wewn. na Tatry
319 Katarzyna Górniak upr. wewn. na Beskidy
320 Teresa Hoffner – Pysz upr. wewn. na Beskidy
321 Stanisław Apostoł przewodnik tatrzański, KPT Zakopane
322 Waldemar Bernaciak przewodnik beskidzki (II kl.)
323 [43] Wojciech Boryczko przewodnik tatrzański
324 Kazimierz Brzozowski przewodnik beskidzki
325 Tomasz Domański przewodnik tatrzański
326 [44] Tadeusz Franik przewodnik tatrzański
327 Maciej Gibas upr. wewn. na Beskidy
328 Ewa Grygiel upr. wewn. na Beskidy
329 Piotr Kalmus upr. wewn. na Tatry, GOPR, zginął w lawinie pod Nanga Parbat 10 VII 1985
330 Krzysztof Karwan przewodnik beskidzki (I kl.), miejski (I kl.), terenowy (I kl.), upr. wewn. na Tatry, IP
331 Jan Kleszcz przewodnik beskidzki (II kl.)
332 Piotr Krzywda przewodnik beskidzki (I kl.)
333 [45] Roman Kwaśniewski upr. wewn. na Tatry
334 Andrzej Lewicki upr. wewn. na Beskidy, zginął na Kazalnicy 31 VIII 1978
335 Krzysztof Madej upr. wewn. na Beskidy
336 Maciej Malczewski upr. wewn. na Tatry
337 [46] Zbigniew Myczkowski przewodnik tatrzański
338 Janina Osman – Grela przewodnik tatrzański (II kl.)
339 Janusz Pagacz przewodnik beskidzki, KP Oświęcim
340 Andrzej Pela upr. wewn. na Tatry
341 Krzysztof Pleśniarowicz upr. wewn. na Beskidy
342 Zbigniew Proć upr. wewn. na Beskidy
343 Anna Radwanek – Malczewska upr. wewn. na Tatry
344 Krystyna Radwanek przewodnik beskidzki
345 Anna Rużyczka przewodnik tatrzański
346 Zdzisław Sedlak upr. wewn. na Beskidy
347 Andrzej Snoch przewodnik beskidzki (II kl.)
348 [48] Elżbieta Świerczyńska przewodnik tatrzański (II kl.)
349 [49] Marek Świerczyński przewodnik tatrzański (I kl.), KPT Zakopane, zmarł 1 czerwca 2013r.
350 [50] Janusz Sułowski przewodnik tatrzański
351 [51] Jan Wiktor przewodnik tatrzański
352 Leszek Wojtasiewicz upr. wewn. na Tatry
353 Wiesław Ziembla upr. wewn. na Tatry
354 Maria Lurska upr. wewn. na Tatry
355 Piotr Wandzilak upr. wewn. na Tatry
356 [52] Jerzy Kowalski przewodnik tatrzański
357 Włodzimierz Czyczuła upr. wewn. na Tatry
358 Jan Dudek przewodnik tatrzański (II kl.), zginął w lawinie w Kotle Kościelcowym 29 I 1985
359 Tadeusz Kościółek upr. wewn. na Tatry
360 Witold Radzik upr. wewn. na Tatry
Rok 1976
361 [53] Zenon Całyniuk przewodnik tatrzański (I kl.)
362 [54] Jerzy Dąbrowski przewodnik tatrzański (II kl.)
363 Teresa Duda – Boryczko upr. wewn. na Beskidy
364 Stanisław Figiel przewodnik beskidzki (I kl.)
365 Elżbieta Górka – Zięba przewodnik tatrzański
366 Anna Grochowalska przewodnik beskidzki
367 Danuta Kazior – Bobula upr. wewn. na Tatry
368 Teresa Kowal – Figiel przewodnik beskidzki
369 Marek Kozbur przewodnik beskidzki, KP Ruda Śląska
370 Maria Kurasandzia – Szalecka upr. wewn. na Tatry
371 Stanisław Mazoń upr. wewn. na Beskidy, zmarł 17.02.2016
372 Ewa Oleniacz upr. wewn. na Tatry
373 Jacek Płonczyński przewodnik tatrzański, KPT Kraków
374 [55] Henryk Rączka przewodnik tatrzański (II kl.)
375 Grażyna Sobczak – Okrąglicka przewodnik beskidzki
376 Bogdan Wojnarski upr. wewn. na Tatry
377 Zbigniew Łoś upr. wewn. na Beskidy, SKPB Lublin
378 Paweł Błaszczyk upr. wewn. na Beskidy
379 [56] Andrzej Bulanda przewodnik tatrzański
380 Edward Czajka upr. wewn. na Beskidy
381 Janusz Fedirko upr. wewn. na Tatry
382 Wacław Figlewicz upr. wewn. na Beskidy
383 Leszek Piekarski upr. wewn. na Tatry
384 Leszek Rzeszutek upr. wewn. na Beskidy
385 Roman Wawrzczak przewodnik beskidzki
386 Danuta Lis upr. wewn. na Tatry
387 [57] Elżbieta Tomas – Wiktor upr. wewn. na Tatry
Rok 1977
388 Zbigniew Adamczyk upr. wewn. na Tatry
389 [58] Bogusław Bąk upr. wewn. na Tatry
390 Janusz Ćwiklewicz upr. wewn. na Tatry
391 Jolanta Drabowicz upr. wewn. na Tatry
392 Jadwiga Figura upr. wewn. na Beskidy
393 Andrzej Kasprowic upr. wewn. na Tatry
394 Teresa Maria Konopka przewodnik tatrzański
395 Adam Kralka przewodnik tatrzański
396 Anna Kucała przewodnik beskidzki
397 [59] Krzysztof Kulesza przewodnik tatrzański (II kl.)
398 Jacek Legendziewicz upr. wewn. na Beskidy
399 [60] Józefa Mizerska upr. wewn. na Tatry
400 Witold Pasek przewodnik beskidzki
401 Mieczysław Pawlik przewodnik beskidzki
402 Józef Rapacz upr. wewn. na Tatry
403 Krzysztof Rudol upr. wewn. na Tatry
404 Piotr Skupiewski przewodnik beskidzki
405 Małgorzata Smoleń – Śmiałek upr. wewn. na Beskidy
406 Andrzej Tyburczyk upr. wewn. na Tatry
407 Jan Urban upr. wewn. na Beskidy
408 Ryszard Winiarski upr. wewn. na Beskidy
409 Bogusław Cyryl Okręglicki przewodnik beskidzki (I kl.), terenowy
410 [61] Piotr Bąk przewodnik tatrzański
411 Marek Fila przewodnik tatrzański
412 [62] Hubert Harańczyk upr. wewn. na Tatry
413 Krzysztof Heinrich przewodnik beskidzki (I kl.), zmarł w lutym 2008 r.
414 Teresa Iwanejko – Tarczyńska upr. wewn. na Tatry
415 Teresa Kędra upr. wewn. na Tatry
416 [63] Barbara Kralka-German upr. wewn. na Tatry, zginęła w lawinie pod Małą Koszystą w marcu 2011 r.
417 [64] Alicja Nowak-Janczyn przewodnik tatrzański
418 Renata Polańska upr. wewn. na Tatry
419 Andrzej Ulman upr. wewn. na Tatry
420 Wiktor Wąsowicz przewodnik tatrzański, >KP Zakopane
Rok 1978
421 [65] Małgorzata Bębenek-Krzyżanowska upr. wewn. na Tatry
422 [66] Bożena Body-Rybka przewodnik tatrzański, zmarła IX 2014 r.
423 Piotr Dąbrowski przewodnik beskidzki
424 Barbara Dymek-Pawlik przewodnik beskidzki
425 Halina Jurczak-Franik upr. wewn. na Tatry
426 Janusz Jurewicz upr. wewn. na Tatry
427 Liliana Kosiorowska-Wysocka przewodnik tatrzański
428 Jolanta Kowalińska upr. wewn. na Beskidy
429 [67] Krystyna Kralka-Radwańska upr. wewn. na Tatry
430 [68] Jacek Krawczyk przewodnik tatrzański
431 [69] Andrzej Krzyżanowski upr. wewn. na Tatry
432 Bogusława Książek upr. wewn. na Beskidy
433 [70] Jan Legutko przewodnik tatrzański
434 Edward Lisowski przewodnik beskidzki
435 [71] Małgorzata Łopatka-Niemczyk przewodnik tatrzański
436 Andrzej Machlica przewodnik tatrzański
437 Bogusława Nalepa upr. wewn. na Tatry
438 [72] Jacek Niemczyk przewodnik tatrzański
439 Piotr Niepomniaszczij przewodnik tatrzański
440 [73] Józef Nowak upr. wewn. na Tatry
441 Kazimierz Piłat przewodnik beskidzki, KP Rabka
442 Krystyna Pyzik upr. wewn. na Beskidy
443 Jerzy Rajtar upr. wewn. na Tatry
444 Piotr Rokosz przewodnik beskidzki (II kl.)
445 Anna Siekierska-Dąbrowska przewodnik beskidzki
446 Andrzej Sipior przewodnik beskidzki
447 Małgorzata Stępniewska upr. wewn. na Tatry
448 [75] Leszek Sułowski tatrzański
449 Marek Szpot przewodnik tatrzański (II kl.)
450 Elżbieta Tarczyńska-Niepomiaszczij przewodnik tatrzański
451 [76] Janusz Tarnowski przewodnik tatrzański
452 [77] Jan Tkacz upr. wewn. na Tatry
453 Danuta Walasek upr. wewn. na Tatry
454 Piotr Wiencek przewodnik tatrzański
455 Wiesław Wysocki przewodnik tatrzański
456 Jerzy Zaczek upr. wewn. na Tatry
457 Roman Zadora przewodnik beskidzki (II kl.)
458 Danuta Ziemba-Figlewicz upr. wewn. na Beskidy
459 Józef Hujar-Tumidajewicz przewodnik beskidzki
460 [78] Stanisław Komusiński przewodnik tatrzański
461 Wacław Kula przewodnik beskidzki
Rok 1979
462 [79] Rafał Babyn przewodnik tatrzański
463 [80] Mieczysław Gawlik przewodnik tatrzański
464 Alicja Gniadek upr. wewn. na Tatry
465 Marta Krawiec upr. wewn. na Tatry
466 Marek Kupiszewski przewodnik tatrzański, SKPB Warszawa
467 Jerzy Łysikowski upr. wewn. na Beskidy
468 Wiktor Marczak przewodnik tatrzański, SKPB Warszawa
469 [81] Anna Podgórska-Tkacz upr. wewn. na Tatry
470 Tadeusz Pyrcak przewodnik tatrzański, SKPB Warszawa
471 Teresa Ożóg-Węgrzyn upr. wewn. na Tatry
472 [82] Witold Rybka przewodnik tatrzański
473 Anna Trzecieniecka przewodnik tatrzański
474 Piotr Zaremba przewodnik tatrzański, SKPB Warszawa
475 Jan Antończyk upr. wewn. na Beskidy
476 Henryk Chrobak upr. wewn. na Beskidy
477 Teodor Gąsiorowski przewodnik beskidzki
478 Wacław Krzyżak upr. wewn. na Beskidy
479 [84] Szymon Malinowski przewodnik tatrzański (II kl.), beskidzki (I kl.)
480 Leszek Ogórek przewodnik beskidzki (I kl.)
481 Ewa Przybyszewska upr. wewn. na Beskidy
482 Katarzyna Rokosz upr. wewn. na Beskidy
483 Andrzej Sasuła przewodnik beskidzki, KPB Sucha Beskidzka
484 Marek Skała przewodnik beskidzki
485 Karol Życzkowski przewodnik beskidzki
486 Bogusław Urbanowicz upr. wewn. na Beskidy
Rok 1980
487 Jacek Bąk przewodnik tatrzański
488 Józef Bobeł upr. wewn. na Beskidy
489 Zbigniew Chojnacki upr. wewn. na Beskidy
490 Wacław Czas upr. wewn. na Beskidy
491 [85] Anna Skowron-Dąbrowska przewodnik tatrzański
492 [86] Andrzej Fila przewodnik tatrzański
493 Marek Grela upr. wewn. na Tatry
494 Andrzej Hady przewodnik tatrzański (II kl.)
495 Marek Kotarba upr. wewn. na Tatry
496 Tadeusz Jasica upr. wewn. na Tatry
497 Krzysztof Jania upr. wewn. na Beskidy
498 Ewa Kyzioł przewodnik tatrzański (II kl.)
499 [87] Krzysztof Makowski przewodnik tatrzański
500 Roman Mączek przewodnik beskidzki (II kl.)
501 Krzysztof Mączka upr. wewn. na Tatry
502 Andrzej Romek upr. wewn. na Beskidy
503 Piotr Różycki przewodnik beskidzki
504 Katarzyna Sapyta upr. wewn. na Tatry, zginęła w VII 1983 na półn. filarze Grande Rocheuse
505 [88] Małgorzata Stojek przewodnik tatrzański (II kl.)
506 Bożena Szmal przewodnik beskidzki, zmarła 17.05.2016
507 Zofia Urbańska – Adamek upr. wewn. na Tatry
508 Artur Wasilak przewodnik beskidzki (II kl.)
509 Paweł Włodarczyk upr. wewn. na Tatry
Rok 1981
510 Andrzej Dzieński przewodnik beskidzki
511 Urszula Janicka-Krzywda upr. wewn. na Beskidy, zmarła w styczniu 2015 r.
512 Marek Nowacki upr. wewn. na Beskidy
513 Elżbieta Paluchowska upr. wewn. na Beskidy
514 Jadwiga Rosenbeiger upr. wewn. na Beskidy
515 Jacek Wawszczak upr. wewn. na Beskidy
516 [89] Marek Burgielski przewodnik tatrzański
517 Wiesław Drąg
518 Andrzej Dworak upr. wewn. na Beskidy
519 Mariusz Frydrych przewodnik tatrzański
520 Jan Gracjasz przewodnik beskidzki (II kl.), zmarł w styczniu 2015 r.
521 Bożena Grzebieniak-Kalicka upr. wewn. na Tatry
522 [90] Tomasz Kalicki przewodnik tatrzański
523 Iwona Kamińska przewodnik beskidzki (II kl.), zginęła rażona piorunem na pol. Wdżary 16 VIII 1990
524 Eugeniusz Krawczyk przewodnik beskidzki (II kl.)
525 Mariusz Kulesza upr. wewn. na Beskidy
526 Waldemar Kurczab upr. wewn. na Tatry
527 Anna Musiał-Ławczys przewodnik beskidzki (II kl.)
528 Tomasz Nowakowski przewodnik beskidzki (II kl.)
529 [91] Alicja Rasiuk przewodnik tatrzański
530 [92] Andrzej Sosnal przewodnik tatrzański
531 [93] Kazimierz Stagrowski przewodnik tatrzański
532 Mirosław Wilk upr. wewn. na Beskidy
533 Adelina Wojtusik-Skupniewska upr. wewn. na Tatry
Rok 1982
534 Mirosław Ławczys przewodnik beskidzki (II kl.)
535 Krzysztof Garduła przewodnik beskidzki (I kl.)
536 [94] Jacek Michalski upr. wewn. na Tatry
537 Jerzy Buchowski przewodnik beskidzki
538 Paweł Chojecki upr. wewn. na Tatry
539 Barbara Dworak upr. wewn. na Beskidy
540 Łukasz Gawor przewodnik beskidzki
541 Witold Głażewski przewodnik beskidzki, zmarł 15 II 2012 r.
542 Jadwiga Górecka upr. wewn. na Tatry
543 Jacek Grzegorczyk przewodnik tatrzański
544 [95] Mirosław Kociołek przewodnik tatrzański
545 Małgorzata Kopkowicz-Szpot upr. wewn. na Tatry
546 Ewa Kozłowska upr. wewn. na Tatry
547 Anna Legutko-Kociołek upr. wewn. na Tatry
548 Barbara Lorentz upr. wewn. na Tatry
549 Anna Miechowska przewodnik tatrzański
550 Urszula Pałkowska-Różycka przewodnik beskidzki
551 Marzena Przepiórka-Chojecka upr. wewn. na Tatry
552 Elżbieta Sikora upr. wewn. na Tatry
553 [93] Jerzy Superata przewodnik tatrzański
554 Michał Szewczyk upr. wewn. na Tatry
555 Mariola Szperka-Heinrich przewodnik beskidzki
556 Jarosław Wilk upr. wewn. na Tatry
Rok 1983
557 Wieńczysław Grzyb przewodnik beskidzki
558 Stefan Kawiński przewodnik beskidzki
559 Artur Mrugała przewodnik beskidzki
560 [120] Grzegorz Jasiński
561 Marek Baranowski przewodnik beskidzki
562 [97] Krzysztof Berbeka przewodnik tatrzański
563 Waldemar Błaszczyk upr. wewn. na Tatry
564 [98] Jerzy Czoch upr. wewn. na Tatry
565 [99] Damian Gałązka upr. wewn. na Tatry
566 Andrzej Kandyba przewodnik beskidzki
567 [100] Ewa Kotarba upr. wewn. na Tatry
568 Piotr Machalski przewodnik beskidzki
569 [101] Danuta Orzechowska przewodnik tatrzański
570 Leszek Pamuła przewodnik beskidzki
571 [102] Janusz Ryś przewodnik tatrzański
572 Barbara Szczypka przewodnik beskidzki
573 Marian Szklarczyk upr. wewn. na Tatry
574 Zbigniew Szymborski upr. wewn. na Tatry
575 Andrzej Wróbel przewodnik beskidzki
576 Władysław Żebracki przewodnik beskidzki, zmarł 3 X 2015 r.
577 [103] Krzysztof Żydowicz przewodnik tatrzański
Rok 1984
578 Tadeusz Pazdyka przewodnik tatrzański
579 Małgorzata Polska upr. wewn. na Tatry
580 Zbigniew Wojnar upr. wewn. na Tatry
581 Piotr Rymarowicz przewodnik tatrzański
582 Janusz Sobczyk upr. wewn. na Tatry
583 KPBiT Cieszyn
584 [105] Jacek Bieliński przewodnik tatrzański
585 [106] Małgorzata Bilińska-Wojs upr. wewn. na Tatry
586 Ryszard Bisztyga przewodnik beskidzki
587 Janusz Bystrowski upr. wewn. na Tatry
588 [107] Anna Chmaj upr. wewn. na Tatry
589 Zbigniew Cygan upr. wewn. na Beskidy
590 Piotr Gębczyński upr. wewn. na Beskidy
591 Sławomir Gil upr. wewn. na Beskidy
592 [108] Jerzy Hemzaczek upr. wewn. na Tatry
593 [109] Krzysztof Kos przewodnik tatrzański
594 [110] Alicja Krakowska-Poręba przewodnik tatrzański
595 [111] Piotr Kuchareczko przewodnik tatrzański
596 Jolanta Kulik upr. wewn. na Tatry
597 Dagmara Lewandowska upr. wewn. na Tatry
598 [112] Dariusz J. Łabudzki przewodnik tatrzański
599 Paweł Mucha upr. wewn. na Beskidy
600 Bogdan Niegolewski przewodnik beskidzki
601 Marek Panek przewodnik beskidzki (II kl.)
602 Jan Paw upr. wewn. na Tatry
603 [113] Janusz Poręba przewodnik tatrzański (II kl.)
604 [114] Wiesław Porosło przewodnik tatrzański
605 [115] Tomasz Pyzik przewodnik tatrzański
606 Przemysław Serafin upr. wewn. na Tatry
607 Tomasz Sójka przewodnik beskidzki
608 [116] Teresa Stochel przewodnik tatrzański
609 Iwona Szpiech przewodnik beskidzki
610 [117] Jacek Ślizowski upr. wewn. na Tatry
611 Jacek Woja upr. wewn. na Tatry
Rok 1985
612 Krzysztof Bielecki przewodnik beskidzki
613 Ewa Ciślak upr. wewn. na Beskidy
614 Łukasz Fonferko przewodnik beskidzki
615 Anna Łojek-Nowakowska przewodnik beskidzki
616 Dariusz Ciszewski upr. wewn. na Beskidy
617 Aleksander Dymek przewodnik beskidzki (I kl.)
618 Zbigniew Leniowski przewodnik beskidzki (I kl.)
619 Janusz Lewek upr. wewn. na Beskidy
620 Edyta Mamoń przewodnik beskidzki
621 Artur Sajdera przewodnik beskidzki
622 Dorota Sieńko upr. wewn. na Beskidy
623 Andrzej Siwek przewodnik beskidzki
624 Krzysztof Strzępek upr. wewn. na Beskidy
625 Jolanta Żak-Siwek przewodnik beskidzki
Rok 1986
626 [119] Ludwik Rogowski upr. wewn. na Tatry
627 w zbiorach Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu
628 w zbiorach Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu
629 na tablicy przewodnickiej na Jasnej Górze
630 [121] Paweł Kamionka przewodnik beskidzki
631 [122] Tomasz Nodzyński przewodnik tatrzański
632 [123] Małgorzata Piórkowska przewodnik tatrzański
Rok 1987
633 [124] Bogusław Koczur przewodnik tatrzański
634 [125] Anna Biedrzycka przewodnik tatrzański
635 [126] Anna Jaśkowska przewodnik tatrzański
636 [127] Kazimierz Winkler przewodnik tatrzański
637 Piotr Kadela przewodnik tatrzański
638 [128] Janina Skwarka przewodnik tatrzański
639 [129] Lidia Walczak-Hankus przewodnik tatrzański
640 Sławomir Domino przewodnik beskidzki
641 Bogusław Grzybowski przewodnik beskidzki (II kl.)
642 Bogdan Kaleta przewodnik beskidzki
643 Andrzej Karpiński przewodnik beskidzki
644 Wojciech Kreft przewodnik beskidzki
645 Ewa Niewidomska przewodnik beskidzki
646 Bogusław Pietrzak przewodnik beskidzki
Rok 1988
647 Agnieszka Kapica przewodnik beskidzki
648 Krzysztof Kapica przewodnik beskidzki
649 Piotr Śmiałek przewodnik beskidzki
650 Ewa Zboińska przewodnik beskidzki
651 Jacek Sadowski przewodnik beskidzki
Rok 1989
652 Krzysztof Godek przewodnik beskidzki
653 Ryszard Jabłoński przewodnik beskidzki
654 Jacek Kłosowski przewodnik beskidzki
655 Edward Kowalcze przewodnik beskidzki
656 Leszek Kusal przewodnik beskidzki
657 Marcel Lubowski przewodnik beskidzki
658 Małgorzata Szczepańska (Satora) przewodnik beskidzki
659 Jakub Śliwa przewodnik beskidzki
660 Jan Zosiak przewodnik beskidzki
661 Jerzy Kapłon przewodnik beskidzki
662 Tomasz Kieroński przewodnik beskidzki
Rok 1990
663 Zbigniew Walczyk przewodnik beskidzki (II kl.)
664 Dariusz Oziomek przewodnik beskidzki
665 Marta Sarga przewodnik beskidzki
666 Barbara Wilczyńska przewodnik beskidzki
667 odznaka zaginęła
Rok 1991
668 Jarosław Baryluk przewodnik beskidzki (II kl.)
669 Jan Durda przewodnik beskidzki
670 Tomasz Krzyszycha przewodnik beskidzki
671 Marek Leśniak przewodnik beskidzki (II kl.)
672 Robert Nowak przewodnik beskidzki
673 Krzysztof Stankowicz przewodnik beskidzki
674 Jolanta Wiła przewodnik beskidzki
675 Ewa Podolecka przewodnik beskidzki
Rok 1992
676 Rafał Ekielski przewodnik tatrzański, beskidzki, świętokrzyski, krakowski, zmarł w sierpniu 2006
677 Piotr Nowicki przewodnik beskidzki (I kl.), wystąpił z Koła
678 Krzysztof Ojczyk przewodnik beskidzki
679 Jerzy Węglarski przewodnik beskidzki, zmarł w 1998 r.
Rok 1993
680 Krzysztof Duliński przewodnik beskidzki
681 Robert Oleniacz przewodnik beskidzki
682 Tomasz Prokop przewodnik beskidzki
683 Bartłomiej Rogoż przewodnik beskidzki
684 Mirosława Znaniec-Walczyk przewodnik beskidzki
Rok 1994
685 Piotr Gałosz przewodnik beskidzki
686 Paweł Miękus przewodnik beskidzki
687 Tomasz Olejarczuk przewodnik beskidzki
688 Witold Plebańczyk przewodnik beskidzki
689 Daniel Szałankiewicz przewodnik beskidzki
690 Mariusz Schabikowski przewodnik beskidzki
Rok 1995
691 Robert Korzeń przewodnik beskidzki
692 Grzegorz Mysliwiec przewodnik beskidzki
693 Anna Pajka-Grzybowska przewodnik beskidzki
694 Michał Ronikier przewodnik beskidzki
695 Andrzej Rybski przewodnik beskidzki
696 Bożena Tobiasz przewodnik beskidzki
Rok 1996
697 Mirosław Badzioch przewodnik beskidzki, tatrzański
698 Dariusz Dziga przewodnik beskidzki
699 Mirosław Gurba przewodnik beskidzki
700 Paweł Klimek przewodnik beskidzki
701 Anna Kozak przewodnik beskidzki
702 Paweł Pojnar przewodnik beskidzki
703 Jadwiga Sukta-Klimek przewodnik beskidzki
Rok 1997
704 Joanna Dudek przewodnik beskidzki
705 Robert Guzik przewodnik beskidzki
706 Radosław Kostuj przewodnik beskidzki, krakowski, zginął w wypadku samochodowym 14 lipca 2009 r.
707 Konrad Łyś przewodnik beskidzki
708 Paweł Jerzy Matuszyk przewodnik tatrzański, beskidzki, miejski
709 Piotr Midor przewodnik beskidzki
710 Bartosz Nitka przewodnik beskidzki
711 Anna Maria Ociepa przewodnik beskidzki
712 Tomasz Rączkowski przewodnik tatrzański, beskidzki
713 Piotr Sadowski przewodnik beskidzki
714 Krzysztof Szpara przewodnik beskidzki
715 Robert Wosiek przewodnik beskidzki
Rok 1998
716 Piotr Subik przewodnik beskidzki
717 Renata Czyż przewodnik beskidzki
718 Piotr Golonka przewodnik beskidzki
719 Joanna Kozielec przewodnik beskidzki
720 Karolina Łabza przewodnik beskidzki
721 Krzysztof Magnowski przewodnik beskidzki, krakowski
722 Magdalena Marchut – Michniewska przewodnik beskidzki
723 Artur Michniewski przewodnik beskidzki
724 Michał Mieszkowski przewodnik beskidzki
725 Marta Mucha przewodnik beskidzki
726 Rafał Ring przewodnik beskidzki
727 Sebastian Wypych przewodnik beskidzki
728 Paweł Pontek przewodnik beskidzki (II kl.)
Rok 1999
729 Dariusz Dyląg przewodnik tatrzański, beskidzki (I kl.)
730 Jan Czerwiński przewodnik beskidzki
731 Urszula Kupiec (Dyner) przewodnik beskidzki
732 Barbara Grzybowska przewodnik beskidzki
733 Łukasz Kania przewodnik beskidzki
734 Piotr Skrzypiec przewodnik beskidzki
735 Michał Stefański przewodnik beskidzki
Rok 2000
736 Paweł Brzozowski przewodnik beskidzki
737 Justyna Cząstka-Kłapyta przewodnik beskidzki
738 Anna Dobranowska-Filipczuk przewodnik beskidzki
739 Marta Duda przewodnik beskidzki
740 Bartosz M. Marciniak przewodnik beskidzki
741 Paweł Mars przewodnik beskidzki
742 Mateusz Matula upr. wewn. na Beskidy
743 Aneta Szablowska upr. wewn. na Beskidy
744 Anna Wróbel upr. wewn. na Beskidy
745 blacha została przekazana do muzeum w Radomiu
Rok 2001
746 Krzysztof Grelowski przewodnik beskidzki
747 Anna Matuszyk (Kawula) przewodnik beskidzki
748 Jacek Korpak przewodnik beskidzki
749 Katarzyna Łysek przewodnik beskidzki
750 Paweł Miśkowiec przewodnik beskidzki
751 Agnieszka Marciniak (z domu Poloczek) przewodnik beskidzki
752 Magdalena Rawłów przewodnik beskidzki
753 Marta Wantuch przewodnik beskidzki
754 Justyna Wieczorek przewodnik beskidzki
755 Bernadetta Zawilińska przewodnik beskidzki
Rok 2002
756 Wojciech Bafia przewodnik beskidzki
757 Andrzej Danel przewodnik beskidzki
758 Katarzyna Mazurkiewicz (Dyrda) przewodnik beskidzki
759 Małgorzata Fedas przewodnik beskidzki
760 Michał Huczyński przewodnik beskidzki
761 Sylwia Golonka (Jerdonek) przewodnik beskidzki
762 Piotr Knaś przewodnik beskidzki
763 Sebastian Krajewski przewodnik beskidzki
764 Renata Kral przewodnik beskidzki
765 Marek Wieczorek przewodnik beskidzki
766 Marcin Woliński przewodnik beskidzki
767 Jadwiga Zawilińska przewodnik beskidzki
768 Danuta Sośnicka (Żywczak) przewodnik beskidzki
Rok 2003
769 Wojciech Bieniek przewodnik beskidzki
770 Jolanta Bobrowska przewodnik beskidzki
771 Jan Ceklarz przewodnik beskidzki, tatrzański
772 Marek Cienkiewicz przewodnik beskidzki
773 Natalia Figiel przewodnik beskidzki
774 Krzysztof Florys przewodnik beskidzki, świętokrzyski
775 Małgorzata Kozak (Glaba) przewodnik beskidzki
776 Wojciech Góralczyk przewodnik beskidzki
777 Marcin Janik przewodnik beskidzki
778 Zofia Florys (Jarczewska) przewodnik beskidzki, tatrzański, zmarła w czerwcu 2010
779 Paweł Jezutek przewodnik beskidzki, tatrzański
780 Piotr Kłapyta przewodnik beskidzki
781 Dominik Pałka przewodnik beskidzki
782 Paweł Paszkowski przewodnik beskidzki, krakowski
783 Joanna Siniewicz przewodnik beskidzki
784 Robert Staszkiewicz przewodnik beskidzki, tatrzański
785 Jadwiga Szcząchor przewodnik beskidzki
786 Anna Warzecha przewodnik beskidzki, krakowski
787 Jakub Wczelik przewodnik beskidzki
Rok 2004
788 Anna Ryguła (Baran) przewodnik beskidzki
789 Stanisław Biskup przewodnik beskidzki
790 Paweł Ćwiąkała przewodnik beskidzki
791 Marcin Dzik przewodnik beskidzki, krakowski
792 Edward Fietko przewodnik beskidzki
793 Piotr Firlej przewodnik beskidzki
794 Magdalena Górna przewodnik beskidzki
795 Jakub Kańdulski przewodnik beskidzki
796 Anna Kliczewska przewodnik beskidzki
797 Marcin Marszałek przewodnik beskidzki
798 Joanna Mikowska przewodnik beskidzki
799 Paulina Drozdowska (Pietrzak) przewodnik beskidzki, sudecki
800 Paweł Piwowarski przewodnik beskidzki
801 Agata Plata przewodnik beskidzki
802 Magdalena Roj (Słoboda) przewodnik beskidzki
803 Paweł Stelmach przewodnik beskidzki
Rok 2005
804 Piotr Bek przewodnik beskidzki
805 Barbara Czuba przewodnik beskidzki, tatrzański
806 Jakub Ćwiąkała przewodnik beskidzki, tatrzański
807 Dominika Dykla przewodnik beskidzki
808 Paweł Gajewski przewodnik beskidzki
809 Ewa Kowalska (Gapys) przewodnik beskidzki
810 Tomasz Gawlik przewodnik beskidzki, terenowy – świętokrzyski
811 Katarzyna Goncerz przewodnik beskidzki
812 Kordian Habel przewodnik beskidzki
813 Ziemowit Halota przewodnik beskidzki
814 Agnieszka Jurczyńska-Kłosok przewodnik beskidzki, tatrzański
815 Anna Šterbáková (Kaliszewska) przewodnik beskidzki
816 Mariusz Kocieliński przewodnik beskidzki
817 Piotr Kozanecki przewodnik beskidzki
818 Paweł Kula przewodnik beskidzki
819 Agnieszka Kupczyk przewodnik beskidzki
820 Hubert Lipczyński przewodnik beskidzki
821 Katarzyna Ceklarz (Mlekodaj) przewodnik beskidzki, tatrzański
822 Iwona Nakoneczna-Świątek przewodnik beskidzki
823 Bartosz Szczechowicz przewodnik beskidzki
824 Maciej Wasilak przewodnik beskidzki
825 Anna Zakielarz przewodnik beskidzki
826 Agata Złonkiewicz przewodnik beskidzki
827 Maciej Belcarz przewodnik beskidzki
828 Krzysztof Błaszczyk przewodnik beskidzki
829 Bartosz Bynowski przewodnik beskidzki, terenowy, miejski
830 Ewa Dyląg przewodnik beskidzki
831 Anna Rozmysłowska przewodnik beskidzki
832 Małgorzata Tomaszkiewicz przewodnik beskidzki
Rok 2006
833 Iwona Kasino (Bukowska) przewodnik beskidzki
834 Sławomir Chmiel przewodnik beskidzki
835 Paweł Ciaptacz przewodnik beskidzki, krakowski
836 Adam Fijołek przewodnik beskidzki
837 Małgorzata Franczyk przewodnik beskidzki
838 Mateusz Glista przewodnik beskidzki
839 Mateusz Hanula przewodnik beskidzki
840 Justyna Wójcik (Hareńczyk) przewodnik beskidzki
841 Marcin Jędrusiak przewodnik beskidzki
842 Agata Hanula (Kapłon) przewodnik beskidzki
843 Justyna Kaszowska przewodnik beskidzki
844 Zofia Klimczak przewodnik beskidzki
845 Magdalena Kołodziejczyk przewodnik beskidzki
846 Grzegorz Korczak przewodnik beskidzki
847 Małgorzata Kotarba przewodnik beskidzki
848 Agnieszka Pawłowicz przewodnik beskidzki
849 Marek Pierzchała przewodnik beskidzki
850 Szymon Pracuch przewodnik beskidzki
851 Bolesław Skrok-Wolski przewodnik beskidzki
852 Joanna Szczechowicz (Bukowiec) przewodnik beskidzki
853 Sabina Wilkosz przewodnik beskidzki
854 Jarosław Wójcik przewodnik beskidzki
Rok 2007
855 Maria Bartmańska przewodnik beskidzki
856 Lilianna Bernaciak przewodnik beskidzki
857 Agata Bębenek przewodnik beskidzki
858 Damian Bojda przewodnik beskidzki
859 Agata Buchwał przewodnik beskidzki
860 Michał Budkiewicz przewodnik beskidzki
861 Jakub Delekta przewodnik beskidzki
862 Katarzyna Fiedler przewodnik beskidzki
863 Grzegorz Gorol przewodnik beskidzki
864 Ewa Jakosz przewodnik beskidzki
865 Izabela Jędrzejek przewodnik beskidzki
866 Paweł Konieczny przewodnik beskidzki, GOPR
867 Piotr Mazurkiewicz przewodnik beskidzki
868 Karolina Niżnik przewodnik beskidzki
869 Maciej Nowak przewodnik beskidzki, krakowski
870 Teresa Pamuła przewodnik beskidzki
871 Aleksandra Budkiewicz (Pawlik) przewodnik beskidzki
872 Sławomir Suwaj przewodnik beskidzki
873 Wojtek Syrek przewodnik beskidzki
874 Michał Szymański przewodnik beskidzki, krakowski
875 Anna Turbańska przewodnik beskidzki
876 Joanna Wadowska przewodnik beskidzki
877 Przemysław Wróbel przewodnik beskidzki
Rok 2008
878 Monika Błaszczyk przewodnik beskidzki
879 Radosław Dulak przewodnik beskidzki
880 Michał Firlej przewodnik beskidzki
881 Rafał Górzanowski przewodnik beskidzki
882 Magdalena Grzybała przewodnik beskidzki
883 Hadrian Jakóbczak przewodnik beskidzki, krakowski
884 Leszek Janiszewski przewodnik beskidzki
885 Bartłomiej Janusz przewodnik beskidzki, krakowski
886 Jacek Kasprzycki przewodnik beskidzki
887 Irena Mrózek przewodnik beskidzki
888 Elżbieta Korczak (Olbracht) przewodnik beskidzki
889 Ewelina Pańczyszyn (Pacek) przewodnik beskidzki
890 Wojciech Pawlus przewodnik beskidzki
891 Karolina Rapacz przewodnik beskidzki
892 Karolina Konarska (Słoboda) przewodnik beskidzki
893 Ewa Styrkowiec przewodnik beskidzki
894 Bartłomiej Szlasek przewodnik beskidzki
895 Katarzyna Bajgrowicz (Trzońska) przewodnik beskidzki
896 Maria Barmuta (Tyrkiel) przewodnik beskidzki
897 Paulina Wawrzuta przewodnik beskidzki
Rok 2009
898 Agnieszka Pawlus (Krupnik) przewodnik beskidzki
899 Adam Absalon przewodnik beskidzki
900 Kamil Bandrowski przewodnik beskidzki
901 Agata Ciach przewodnik beskidzki
902 Józef Haduch przewodnik beskidzki
903 Justyna Kobiela przewodnik beskidzki
904 Barbara Kościelniak przewodnik beskidzki
905 Remigiusz Lichota przewodnik beskidzki
906 Anna Resiak przewodnik beskidzki
907 Katarzyna Rydel przewodnik beskidzki
908 Krzysztof Stawowczyk przewodnik beskidzki
909 Urszula Styrkowiec przewodnik beskidzki
910 Mateusz Tomaszczyk przewodnik beskidzki, krakowski
911 Anna Warzyńska (Idziak) przewodnik beskidzki
912 Wojciech Witek przewodnik beskidzki
Rok 2010
913 Anna Gąciarz przewodnik beskidzki
914 Katarzyna Bieroń przewodnik beskidzki
915 Paweł Charnicki przewodnik beskidzki, krakowski
916 Sebastian Karwat przewodnik beskidzki
917 Bartłomiej Kogut przewodnik beskidzki
918 Piotr Kowalewski przewodnik beskidzki
919 Krzysztof Paciora przewodnik beskidzki
920 Piotr Pańczyszyn przewodnik beskidzki
921 Grzegorz Szarek przewodnik beskidzki
922 Weronika Szewczyk przewodnik beskidzki
Rok 2011
923 Maria Czub przewodnik beskidzki
924 Konrad Fijałkowski przewodnik beskidzki
925 Paweł Kotas przewodnik beskidzki
926 Anna Kryszczak przewodnik beskidzki, krakowski
927 Anna Mikołajczyk-Szarek przewodnik beskidzki
928 Adam Płaneta przewodnik beskidzki
929 Dominika Staniec przewodnik beskidzki
930 Rafał Staniszewski przewodnik beskidzki
931 Sandra Trela przewodnik beskidzki
932 Zofia Wąchocka przewodnik beskidzki
933 Karol Witkowski przewodnik beskidzki
934 Karolina Zielińska przewodnik beskidzki
935 Monika Bandrowska (Zwirecka) przewodnik beskidzki
Rok 2012
936 Sonia Bała przewodnik beskidzki
937 Grzegorz Niedbała przewodnik beskidzki
938 Anna Podgórska (Paterek) przewodnik beskidzki
939 Jadwiga Warchoł (Piecuch) przewodnik beskidzki
940 Tomasz Bujoczek przewodnik beskidzki
941 Magda Cieśla przewodnik beskidzki, krakowski
942 Mateusz Dziurski przewodnik beskidzki
943 Katarzyna Górecka przewodnik beskidzki
944 Magdalena Hesiak przewodnik beskidzki
945 Jerzy Iwaszkiewicz przewodnik beskidzki
946 Joanna Janusz przewodnik beskidzki
947 Michał Kruczała przewodnik beskidzki
948 Mariusz Krukar przewodnik beskidzki
949 Estera Motyl przewodnik beskidzki
950 Monika Olejak przewodnik beskidzki, krakowski
951 Anna Osika przewodnik beskidzki
952 Anna Oskierko przewodnik beskidzki
953 Jarosław Pankiewicz przewodnik beskidzki
954 Aneta Stachowicz przewodnik beskidzki
955 Katarzyna Tonia przewodnik beskidzki
956 Marek Węglarz przewodnik beskidzki
957 Teresa Zgłobica przewodnik beskidzki
Rok 2013
958 Małgorzata Amanowicz przewodnik beskidzki
959 Marcela Bagierek przewodnik beskidzki
960 Maciej Barczyk przewodnik beskidzki
961 Rafał Dziadosz przewodnik beskidzki
962 Justyna Stańczyk (Gutowska) przewodnik beskidzki
963 Anna Bieniek (Heller) przewodnik beskidzki, jurajski, krakowski
964 Dominik Jagieła przewodnik beskidzki
965 Piotr Jędrzejas przewodnik beskidzki
966 Natalia Kisza przewodnik beskidzki
967 Krzysztof Kowal przewodnik beskidzki
968 Tomasz Lewik przewodnik beskidzki
969 Jagoda Wierzchowska (Pilch) przewodnik beskidzki
970 Anastazja Prochwicz przewodnik beskidzki
971 Maciej Rachwalski przewodnik beskidzki
972 Alina Smajdor przewodnik beskidzki
973 Paweł Suder przewodnik beskidzki
974 Małgorzata Wilkowska (Wczelik) przewodnik beskidzki
975 Paulina Węgrzyn przewodnik beskidzki
976 Jakub Wierzchowski przewodnik beskidzki
977 Szymon Wilkowski przewodnik beskidzki
Rok 2014
978 Monika Jankowska przewodnik beskidzki
979 Paulina Jasiurkowska przewodnik beskidzki
980 Magdalena Gawełek (Urban) przewodnik beskidzki
981 Justyna Muzyk-Fabiszewska (Muzyk) przewodnik beskidzki
982 Małgorzata Siwko (Smolik) przewodnik beskidzki
983 Barbara Bałos przewodnik beskidzki
984 Karolina Bąk przewodnik beskidzki
985 Maciej Bernacik przewodnik beskidzki
986 Bartłomiej Cichoń przewodnik beskidzki
987 Jolanta Koźbiał przewodnik beskidzki
988 Beata Klimek przewodnik beskidzki
989 Katarzyna Malinowska przewodnik beskidzki
990 Małgorzata Mazurek przewodnik beskidzki
991 Jacek Michalik przewodnik beskidzki
992 Dominika Molenda przewodnik beskidzki
993 Jacek Mucha przewodnik beskidzki
994 Agnieszka Pankiewicz (Niedziela) przewodnik beskidzki
995 Joanna Opyrchał przewodnik beskidzki
996 Katarzyna Majewska (Różycka) przewodnik beskidzki
997 Anita Staszczak przewodnik beskidzki
998 Grzegorz Suder przewodnik beskidzki
999 Magdalena Syrek przewodnik beskidzki
1000 Rafał Taraska przewodnik beskidzki
Rok 2015
1001 Piotr Jasiówka przewodnik beskidzki
1002 Justyna Pałosz przewodnik beskidzki
1003 Krzysztof Banaś przewodnik beskidzki
1004 Grzegorz Chlewicki przewodnik beskidzki
1005 Krzysztof Chmiel przewodnik beskidzki
1006 Dominik Ciebiera przewodnik beskidzki
1007 Joanna Dragon przewodnik beskidzki
1008 Jacek Dziedzicki przewodnik beskidzki
1009 Michał Gawlik przewodnik beskidzki
1010 Dominika Sokół (Horczak) przewodnik beskidzki
1011 Marianna Konieczna przewodnik beskidzki
1012 Kinga Drewniak (Krzak) przewodnik beskidzki
1013 Michał Pacyna przewodnik beskidzki
1014 Szymon Tarkowski przewodnik beskidzki
1015 Paulina Wałowska przewodnik beskidzki
1016 Michał Wilkowski przewodnik beskidzki
1017 Agata Wodka przewodnik beskidzki
1018 Joanna Żygłowicz przewodnik beskidzki
Rok 2016
1019 Marcin Bednarz przewodnik beskidzki
1020 Agnieszka Biskup przewodnik beskidzki
1021 Magdalena Guzek przewodnik beskidzki
1022 Paweł Kłeczek przewodnik beskidzki
1023 Agnieszka Łach-Stankowska przewodnik beskidzki
1024 Bartosz Sala przewodnik beskidzki
1025 Justyna Sekuła przewodnik beskidzki
1026 Piotr Synowiec przewodnik beskidzki
1027 Michał Tarcz przewodnik beskidzki
1028 Alicja Wieczorek przewodnik beskidzki
1029 Joanna Wylon przewodnik beskidzki, krakowski
1030 Robert Zieliński przewodnik beskidzki
Rok 2017
1031 Paulina Kubaj przewodnik beskidzki
1032 Mateusz Murzyn przewodnik beskidzki
1033 Anna Antolak przewodnik beskidzki
1034 Paweł Barczyk przewodnik beskidzki
1035 Joanna Bebak przewodnik beskidzki
1036 Piotr Bobak przewodnik beskidzki
1037 Marcin Bojarski przewodnik beskidzki
1038 Adrian Dudziak przewodnik beskidzki
1039 Nikoletta Kula przewodnik beskidzki, krakowski, górski ukraiński
1040 Martin Martinger przewodnik beskidzki
1041 Jonasz Mazur przewodnik beskidzki
1042 Jakub Osiński przewodnik beskidzki
1043 Łukasz Podolak przewodnik beskidzki
1044 Ewa Żyta (Smyrak) przewodnik beskidzki
1045 Jakub Żyta przewodnik beskidzki

Rok 2018

1046 Wojciech Czesak przewodnik beskidzki
1047 Marta Bartoszko przewodnik beskidzki
1048 Izabela Bętkowska przewodnik beskidzki
1049 Aleksandra Cieślak przewodnik beskidzki
1050 Anna Duda przewodnik beskidzki
1051 Michał Grabowski przewodnik beskidzki
1052 Ewelina Harańczyk przewodnik beskidzki
1053 Szymon Jasiński przewodnik beskidzki
1054 Anna Kostecka przewodnik beskidzki
1055 Krzysztof Kozdra przewodnik beskidzki
1056 Sylwia Łakomy przewodnik beskidzki
1057 Joanna Łazowska przewodnik beskidzki
1058 Monika Matusik przewodnik beskidzki
1059 Julia Obrzut przewodnik beskidzki
1060 Joanna Osoba przewodnik beskidzki
1061 Magdalena Paprota przewodnik beskidzki
1062 Wojciech Sadowicz przewodnik beskidzki
1063 Angelika Scechura przewodnik beskidzki
1064 Adrian Skoczylas przewodnik beskidzki
1065 Bernadetta Stadnicka przewodnik beskidzki
1066 Maciej Zborowski przewodnik beskidzki
Sympatycy Koła
1 Joanna Puto (Rogoż) 1994
2 Beata Burda (Nowicka) 1994
3 Marta Motyka 1996
4 Maja Olejarczuk 1996
5 Zofia Ścieszka, zmarła 13 sierpnia 2019, pochowana w Stryszowie 2000
6 Agnieszka Baryluk 2001
7 Jerzy Grębosz 2001
8 Waldemar Łaciak 2003
9 Karolina Hendrys 2013
10 Mariusz Hendrys 2013
11 Damian Kowalski 2013
12 Maria Kwiecińska 2013
13 Piotr Mazela 2015
14 Tadeusz Mazela 2015
15 Piotr Wieczorek 2017
16 Anna Korzeń 2018