EGZAMIN WEWNĘTRZNY KURSU 2123

  24 kwietnia 2023Z życia Kursu

W ubiegły weekend odbył się egzamin wewnętrzny Kursu 2123 SKPG Kraków. Po 1,5 roku szkolenia, egzaminie połówkowym i sesji teoretycznej składającej się z 14 egzaminów, nastąpił dwudniowy egzamin praktyczny składający się z dwóch części: autokarowej i pieszej.

Pierwszego dnia wyruszyliśmy z Krakowa przejeżdżając przez Pogórze Wielickie, Beskid Średni, Beskid Mały, Beskid Żywiecki i Orawę. Zatrzymaliśmy się w Krzęcinie, Leńczach, Lanckoronie, Żywcu (Mały Grojec i zwiedzanie miasta), Orawce i w Wysokiej, a następnie z Sidziny wyszliśmy do schroniska na Hali Krupowej, gdzie nocowaliśmy. Drugiego dnia wędrowaliśmy z Hali Krupowej przez Policę do Zawoi, a egzamin zakończył się w Suchej Beskidzkiej na obiedzie.

💥 Do egzaminu podeszły 22 osoby i wszystkie ukończyły go z wynikiem pozytywnym!💥

Tym samym Kurs 2123 zakończył swoje szkolenie i przeszedł do historii. Przed kursantami już tylko ostatni etap – egzamin państwowy, który odbędzie się w maju.

Raz jeszcze gratulujemy zdania egzaminu, dziękujemy zaangażowanej komisji egzaminacyjnej, a także wszystkim przewodnikom biorącym udział w szkoleniu przez ostatnie 1,5 roku. Gratulacje należą się również kierownictwu kursu, które poświęcało swój czas i energię na organizację szkolenia!

Zostaw komentarz