Curling – podsumowanie sezonu

9 kwietnia 2024Z życia Koła

Lód już rozmarzł, wszelkie ślady bytności toru curlingowego zniknęły w czeluściach TAURON Areny, a tam gdzie niedawno ślizgali się przewodnicy i kursanci, stoją zaparkowane samochody. Sezon curlingowy w Polsce ma się ku końcowi – a w tym sezonie w drużynie złożonej z członków SKPG Kraków działo się dużo. Oprócz występów na większości krajowych turniejów, wstąpili do Polskiej Federacji Klubów Curlingowych, rozegrali swoje pierwsze mecze w Polskiej Lidze Curlingu i wcinając pyszne haluszki zainaugurowali międzynarodową karierę na turnieju Tatras Open Air w słowackich Smižanach,. Przed nimi ostatni turniej w tym sezonie – o Czarny Kamień, rozgrywany na lodowisku w niesamowitym Nikiszowcu. Trzymamy kciuki!

Wszystkich chętnych zapraszamy do obserwowania profilu naszej drużyny curlingowej KKC Strażnicy Parkingu na Facebooku i Instagramie.