❤SKPG gra dla WOŚP!❤

  24 stycznia 2022Z życia Koła

Przewodniczki i przewodnicy z naszego Koła poprowadzą charytatywnie wycieczki, które wylicytować można na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

W tym roku do zgarnięcia są wyjątkowe wyprawy po górskich szlakach, atrakcyjne spacery w okolicach Krakowa, a nawet coś dla miłośników rowerów! Nie zabrakło też przyrodniczych niespodzianek od zaprzyjaźnionej edukatorki Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego. Ciekawi? Zapraszamy do licytowania!

❤ Dawid Knara zaprasza do poznawania Gorców! Wędrówka na Lubań, spacer z wojenną historią w tle a może szybki wypad na Maciejową? W Gorcach każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza z takim przewodnikiem!

Link do wycieczki z Dawidem

❤ Przewodnik Beskidzki Robert Zieliński zabierze cię w najpiękniejsze zakątki Pienin, pokaże zapierające dech w piersiach widoki, barwnie opowie o przyrodzie i burzliwych dziejach tych terenów.

Link do wycieczki z Robertem

❤ Joanna Dragon i jej dron, czyli Dragon – creative travel and photography poprowadzi Cię aż na Turbacz i zaparzy aromatyczną kawę na gorczańskiej polanie. Z tej wycieczki przywieziesz nie tylko piękne wspomnienia, ale i zdjęcia z lotu ptaka!

Link do wycieczki z Asią

❤ Z Asią i jej dronem możesz też spotkać się w Dłubniańskim Parku Krajobrazowym. W programie m.in. niesamowicie kolorowe źródło Jordan, bobrowisko, stary młyn i klasztor Norbertanek. Moc atrakcji niedaleko Krakowa!

Link do wycieczki z Asią

❤ W wesołym towarzystwie Szymona Rusina odkryjesz sekrety zapomnianej Rusi Szlachtowskiej, zachwycisz się doliną Białej Wody i poznasz jeden z najstarszych beskidzkich szlaków.

Link do wycieczki z Szymonem

❤ Gratka dla fanów jednośladu: Michał Biel zaprasza mniej lub bardziej zaawansowanych rowerzystów na krajoznawczą wycieczkę rowerową po magicznym Ponidziu. Zabawi cię opowieścią, pokaże prawdziwą roślinność stepową i wskaże, gdzie szukać skarbu – będzie się działo!

Link do wycieczki z Michałem

❤ Gdy sowa woła, las nadstawia uszu, czyli Katarzyna Śnigórska, ornitologiczna specjalistka i edukatorka Zespółu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego zabierze Cię na nocną wyprawę do lasu, gdzie będziecie obserwować ukryte w mroku zwierzęta i nasłuchiwać sów. Taka okazja może się nie powtórzyć! Ale to jeszcze nie koniec…

Link do wycieczki z Kasią

❤ Znasz Puszczę Niepołomicką? A byłeś w niej kiedyś o świcie? Z Kasią zostaniesz świadkiem niezwykłego spektaklu, kiedy w lesie budzi się kolejny dzień, nauczysz się rozpoznawać ptasie trele i przeżyjesz prawdziwą przygodę!

Link do wycieczki z Kasią

Całkowity dochód z naszych aukcji wesprze 30. Finał WOŚP, która w tym roku gra na rzecz diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Zostaw komentarz