❤ SKPG gra dla WOŚP ❤ 

  25 stycznia 2023Z życia Koła

Przewodniczki i Przewodnicy z naszego Koła poprowadzą charytatywnie wycieczki, które wylicytować można na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku do zgarnięcia są wyjątkowe wyprawy po górskich szlakach, atrakcyjne spacery w okolicach Krakowa i bogata oferta dla miłośników dwóch kółek! Ciekawi? Zapraszamy do licytowania!

❤ Gdy sowa woła las nadstawia uszu, czyli Katarzyna Śnigórska, ornitologiczna specjalistka i edukatorksa Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego zabierze Cię na nocną wyprawę do lasu, gdzie będziecie obserwować ukryte w mroku zwierzęta i nasłuchiwać sów. Taka okazja może się nie powtórzyć! Ale to jeszcze nie koniec…

❤ Znasz Puszczę Niepołomicką? A byłeś w niej kiedyś o świcie? Razem z Kasią Śnigórską zostaniesz świadkiem niezwykłego spektaklu, kiedy w lesie budzi się kolejny dzień, nauczysz się rozpoznawać ptasie trele i przeżyjesz prawdziwą przygodę!

❤ Dawid Knara zaprasza do poznawania Gorców! Widokowe polany wraz z wspaniałymi panoramami? Klasyczna wycieczka na Turbacz? Może trochę mniej klasycznie, więc czemu nie na Lubań? Możliwości jest wiele, jeśli więc chcesz odkrywać Gorce zapraszamy do wędrówki z Dawidem!

❤ Gratka dla fanów jednośladu: Michał Biel zaprasza mniej lub bardziej zaawansowanych rowerzystów na krajoznawczą wycieczkę rowerową po magicznym Powiślu Dąbrowskim. Zabawi Cię opowieścią, pokaże prawdziwą roślinność stepową i wskaże, gdzie szukać skarbu – będzie się działo!

❤ W wesołym towarzystwie Karola Lasończyka powędrujesz w jedne z najbardziej malowniczych gór – w Pieniny! Karol opowie o burzliwej historii, prywatnej opiece medycznej chłopów i pasterskich tajemnicach!

❤ Natasza Figiel zaprasza na wycieczkę rowerową po Podhalu i Spiszu! Będą piękne widoki na Tatry, Pieniny i Gorce, będą ciekawe historie i urokliwe miejsca, a przede wszystkim urokliwa trasa nad jeziorem Czorsztyńskim, góry i rowery!

❤ Krakowskie Podgórze możecie poznawać na rowerach wraz z Agnieszką Łach-Stankowską, która opowie skąd wzięło się Podgórze i kiedy przestało istnieć, co widać z Kopca Kraka i gdzie można znaleźć ślady z filmu Lista Schindlera.

❤ Chcesz wędrować skalnym labiryntem, podziwiać rozległe widoki i odsłonięte skalne twory? W tak różnorodną wyprawę z mało znaną a bardzo urokliwą wycieczkę do Doliny Wodącej zabierze Cię Joanna Dragon

❤ Joanna Dragon i jej dron, czyli Dragon – creative travel and photography poprowadzi Cię aż na Turbacz i zaparzy aromatyczną kawę na gorczańskiej polanie. Z tej wycieczki jednym z najpiękniejszych Gorczańskich szlaków przywieziesz nie tylko piękne wspomnienia, ale i zdjęcia z lotu ptaka!

Całkowity dochód z naszych aukcji wesprze 31. Finał WOŚP, która w tym roku gra, by zbierać fundusze wspierające szybkie rozpoznanie i leczenie sepsy.  Linki do aukcji znajdziecie na naszej stronie internetowej i w komentarzu pod postem.

Wycieczka w Pieniny
https://allegro.pl/oferta/wycieczka-w-pieniny-13172272504
Gdy sowa woła – nocna wycieczka
https://allegro.pl/oferta/gdy-sowa-wola-las-nadstawia-uszu-wycieczka-13172256253
Dach Gorców z Joanną Dragon
https://allegro.pl/oferta/dach-gorcow-z-joanna-dragon-wycieczka-13172215309
Wiosenna Puszcza Niepołomicka
https://allegro.pl/oferta/rozlozyla-wiosna-spodnice-zielona-wycieczka-13172193751
Powiśle Dąbrowskie na rowerach
https://allegro.pl/oferta/powisle-dabrowskie-wycieczka-rowerowa-13172174220
Rowerowe Podgórze
https://allegro.pl/oferta/rowerowe-podgorze-krakow-13172136940
W Gorce!
https://allegro.pl/oferta/w-gorce-jednodniowa-wycieczka-13172106624
Wycieczka w przeszłość do doiny Wodącej
https://allegro.pl/oferta/wycieczka-w-przeszlosc-do-doliny-wodacej-13172070834

 

Zostaw komentarz