V Turniej Siatkarski SKPG

13 marca 2023Z życia Koła

W ubiegłą sobotę odbył się wyczekiwany  Turniej Siatkarski. Zawodnicy po raz kolejny zapewnili pełne emocji popołudnie dla kibicujących.  W turnieju startowały 4 drużyny. Pierwsze miejsce zajął zespół „Oszukać Przeznaczenie”, na drugim stanęło „Bundesverein”, a brązowy medal przypadł „Misiom Patysiom”. „Czarne Mamby” tym razem, wyjątkowo, nie znalazły się na podium.

W wydarzeniu brali udział kursanci obu kursów, przewodnicy, ich znajomi, nawet najmłodsze kołowe pokolenie.

MVP Turnieju został kapitan drużyny „Oszukać Przeznaczenie”: Mateusz „Olaf” Dziurski.

Kilka zdań od organizatora całego wydarzenia Wojtka Pawlusa:
Dziękuję wszystkim za sportową rywalizację na boisku, a kibicom za dopingowanie swoich faworytów. Marcinowi Wolińskiemu za profesjonalne i sprawiedliwe sędziowanie, a współorganizatorkom: Nataszy i Marceli za nieocenioną pomoc. Mam nadzieję, że spotkamy się za rok, a wszystkich, którzy chcieliby chodzić na nasze poniedziałkowe siatkówki zapraszam do kontaktu ze mną.

Dziękujemy Wojtkowi, Nataszy i Marceli za to wspaniałe wydarzenie w kołowym kalendarzu!

fot. Natasza Figiel