SKPG on Ice, ale z Czajnikami – turniej!

13 kwietnia 2022Z życia Koła

Jak już wiecie, tej zimy rozpoczęła działalność sekcja SKPG on Ice, ale z Czajnikami. Zawodnicy regularnie trenowali wylewając z siebie siódme poty, tłukąc o lód kolana, łokcie i łamiąc żebra. Ich systematyczność i upór nie umknęły uwadze Krakowskiego Klubu Curlingowego i nasi zawodnicy zostali zaproszeni do udziału w małym turnieju drużyn złożonych z tegorocznych debiutantów.

O zaszczytny tytuł Mistrzów rywalizowały 4 drużyny, a aż dwie z nich składały się wyłącznie z członków naszego Koła.

Każda z drużyn rozegrała po 3 mecze w fazie grupowej, a następnie odbył się wielki finał. Zgodnie z oczekiwaniami mecz o pierwsze miejsce rozegrały dwie drużyny SKPG: DRUŻYNA NA RAZIE BEZ NAZWY vs. PIERWSZEGO NIE DOKRĘCAM, spotkanie zakończyło się wynikiem 4:5.

Ważne, że atrakcyjne nagrody trafiły do naszych, każdy dostał granolę, woskowijki, notes, odblask oraz otwieracz do piwa 😉

P.S. Piątka członków SKPG wstąpiła w tym roku do Krakowskiego Klubu Curlingowego!

Fot. Weronika Ciągała