IV Turniej Siatkarski SKPG

14 marca 2022Z życia Koła

W ubiegłą sobotę odbył się IV Turniej Siatkarski SKPG Kraków. Emocji nie brakowało, a poziom w tym roku był naprawdę wysoki! Zwycięską drużyną okazała się ekipa „Przebij To!”, dowodzona przez Paulinę Kubaj. Tym samym Paulina zdobyła swój czwarty złoty medal!

W bardzo zaciętym finale, który można spokojnie nazwać najciekawszym meczem w historii naszych siatkarskich turniejów, ekipa „Przebij To!” zwyciężyła 2:1 (25:21, 17:25, 15:13) drużynę „Bundesferein”, złożoną z kursantów oraz kierownictwa, z kapitanem w osobie Konrada Trojana.

W meczu o brązowy medal drużyna Nataszy Figiel „Leśne Dziady” wygrała z drużyną Mateusza „Olafa” Dziurskiego „Łączy nas Piłka” po również emocjonującym, dwusetowym boju.

MVP czyli najlepszym zawodnikiem IV Turnieju Siatkarskiego został Maciej Wałach!

Dziękujemy za przybycie i doping licznym kibicom 🙂

Fot. Natasza Figiel