I Rajd Czerwonych Polarów

10 września 2024Z życia Koła

W weekend 7-8 września przedstawiciele naszego Koła wzięli udział w I Rajdzie Czerwonych Polarów, gdzie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami 8 innych Studenckich Kół Przewodnickich w klimatycznym miejscu, jakim jest Chata Magóry.

W sobotni wieczór wspólną integrację uświetniło przedstawianie improwizowanych scenek i piosenek kabaretowych oraz śpiewogranie z gitarami przy ognisku do późnych godzin nocnych. Niedzielny poranek stał pod znakiem aktywności fizycznej – zaczęło się od jogi, a później rozegrano mecz w bardzo popularne w środowisku studenckim flanki.

Dziękujemy innym Kołom: SKPG „Harnasie”, SKPB Katowice, SKPB Warszawa, Studenckiemu Klubowi Górskiemu Warszawa, SKPT Gdańsk, SKPB Łódź, SKPB Lublin, SKPB Rzeszów za wspólnie spędzony czas oraz Kubowi z SKG i Grześkowi z SKPB Warszawa za zorganizowanie tego wydarzenia.

Cieszy nas kolejna okazja do integracji naszych Kół, gdzie mogliśmy porozmawiać o różnicach, ale przede wszystkim o tym co nas łączy – a tego jest zdecydowanie więcej. A w przyszłym roku świętować będziemy 70 lat przewodnictwa studenckiego w Polsce!

fot. Ewa Sieteska, Grzegorz Kaczmarek